no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.
  • ارسال پستیخرید در صورتی که تا ساعت 11 انجام شود همان روز ارسال خواهد شد در غیر این صورت فردا صبح ارسال می شود (مدت زمان رسیدن مرسوله پستی 2 روز (به شرطی که تعطیلی نباشد) می باشد.

تبلیغات

معرفی PCS، از رشته های آکادمیک تربیت بدنی

1. مطالعات فرهنگ جسمانی (physical cultural studies) معروف به PCS، رویکرد بین رشته ای و فرا رشته ای برای تحلیل حرکت انسانی، تجسد بخشی و بازنمایی جسمانی درون و بین گروه های فرهنگی و نهادهای اجتماعی است (اتکینسون، 2011).

 

2. مطالعات فرهنگ جسمانی تحلیل تئوریک و انتقادی از فرهنگ جسمانی در تمامی اَشکال آن است. این اَشکال شامل ورزش، تمرین، سلامت، رقص و فعالیت بر مبنای حرکت می باشد که تحقیقات PCS آن را در بسترهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و تکنولوژی تحلیل می کند (اندروز، 2008).

 

3. سال های آغازین این رشته با تکیه بر تنها تکست بوک موجود متعلق به یکه تازه دهه 90 جامعه شناسی، پروفسور هارگریوز و همکارش، ورتینسکی، آغاز به کار کرد تا این که امسال، یک کتاب اختصاصی توسط بزرگان این رشته نوبنیاد عرضه گردید (اطلاعات حاصل از مکاتبه با پروفسور سیلک):

 

1) Hargreaves, J., & Vertinsky, P. (2007). Physical culture, power, and the body. New York: Routledge.
2) Silk, M., Andrews, D. & Thorpe, H. (2016). Routledge handbook of physical cultural studies. Routledge.

 

در اقدامی جالب، مجله معتبر SSJ در سال 2011 از صاحب نظران این رشته جدید دعوت کرد تا در شماره اختصاصی به معرفی آن بپردازند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این جلد مجله رجوع کنید و اگر مشکلی در دسترسی به آن داشتید، کانال پویا کتاب حاضر است برای ارج نهادن به این رشته، مقالات این جلد را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

 

🚫💯 کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است و این متن اختصاصی کانال پویا کتاب می باشد.❌

 

تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴
دسته بندی : دانستنی ها , مدیریتی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید