no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.
  • ارسال پستیخرید در صورتی که تا ساعت 11 انجام شود همان روز ارسال خواهد شد در غیر این صورت فردا صبح ارسال می شود (مدت زمان رسیدن مرسوله پستی 2 روز (به شرطی که تعطیلی نباشد) می باشد.

تبلیغات

جایزه کتاب ورزشی ویلیام هیل مختص کتابهای ادبی ورزشی است که هر ساله به بهترین کتاب اهدا می شود. اولین تاریخ این جایزه به سال 1989 برمی گردد. در بین کتابهای پبشین، می توان به “فوتبال علیه دشمن” نوشته سایمون کوپر درسال 1994 با ترجمه عادل فردوسی پور اشاره کرد. «روزهای بربریت: زندگی موج سواری» نوشته ویلیام فینگان و چاپ انتشارات پنگوئن برندهٔ جایزهٔ کتاب ورزشی برتر امسال مؤسسه ویلیام هیل شد. جایزه امسال برابر با 28000 پوند بود.

این کتاب در صدمین دوره برگزاری برگزیدگان پولیتزر ۲۰۱۶ در بخش ادبیات نیز موفق به دریافت جایزه در بخش کتاب زندگینامه ای شد.
همچنین، نیویورک تایمز آن را در لیست کتاب های پر فروش و محبوب اعلام کرد. این لیست تا آگوست 2015 با توجه به آمار فروش کتاب های سایت هایی چون آمازون تنظیم شده است.

در بین خوانندگان این کتاب، می توان به باراک اوباما اشاره کرد که در مصاحبه ای، خواندن آن را به مردم توصیه کرده بود.
ویلیام فینگان برای انتشار مطالبش در نیویورکر در پوشش درگیری‌های مسلحانه در سودان و موزامبیک شناخته شده است. اما او در این کتاب خاطراتش از موج سواری را مکتوب کرده است. او خیلی پیش تر از آن که گزارشگری باشد که جوایز متعددی دریافت کرده، عاشق امواج دریا بود و سرانجام از کالیفرنیا راهی هاوایی شد تا در حال که ۱۳ سال داشت بتواند امکان موج سواری را به دست آورد. او در این کتاب درباره موج سواری نوشته است. و از تجربیاتش در این زمینه در نقاط مختلف دنیا سخن گفته است.

اگر هوس ترجمه این کتاب را داشتید توصیه می کنیم با نویسنده آن مکاتبه ای داشته باشید تا مشکلی که برای فردوسی پور و نشر چشمه ایجاد شده بود دامن گیر شما نشود. انتشار بدون اجازه این اثر، اعتراض سایمون کوپر، نویسنده این اثر را در پی داشت.

تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
دسته بندی : دانستنی ها , مدیریتی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید