no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.
  • ارسال پستیخرید در صورتی که تا ساعت 11 انجام شود همان روز ارسال خواهد شد در غیر این صورت فردا صبح ارسال می شود (مدت زمان رسیدن مرسوله پستی 2 روز (به شرطی که تعطیلی نباشد) می باشد.

تبلیغات

پنج کتاب الهام بخش برای هر مدیر ورزشی

اگر حرفه های صنعت ورزش برای شما جذاب است باید به دنبال مدرک مدیریت ورزشی باشید. با این مدرک، مشاغل مختلفی برایتان فراهم خواهد شد. اما، مدیر ورزشی یکی از ارزشمندترین حرفه ها در این بین است. کتابهای معدودی هستند که می تواند در این مسیر شغلی، الهام بخش باشد. ما پنج کتاب برتر را به شما معرفی می کنیم:
1. “Moneyball: The Art of Winning an Unfair Game”
2. “Imperfect: An Improbable Life”
3. “When Pride Still Mattered: The Life of Vince Lombardi”
4. “The Game”
5. “Wooden: A Coach’s Life”

 

 “Moneyball: The Art of Winning an Unfair Game”

داستان روایتی از تیم بیسبال اوکلند اتلتیکس در سال 2002 و 2003 می باشد. در این سالها، مدیر تیم، بیلی بین، بودجه بسیار کمتری نسبت به رقبای خود داشت بنابراین، برای ساختن تیمی که برنده باشد بیلی به سراغ آماروارقام رفت. بازیکنانی که در گذشته، چهره پرفروغی داشتند و دیگر مورد توجه تیم های رقیب نبودند در تیررس انتخاب بیلی قرار گرفتند…….. (فیلم سینمایی مانیبال ((Moneyball بر اساس این کتاب با بازی برد پیت ساخته شده است)

 

 “Imperfect: An Improbable Life”

جیم ابوت، ستاره پیچر (پرتاب کننده بیسبال)، بازیکن دانشگاه میشیگان بود. او همراه تیمش برنده مدال طلای المپیک 1988 بود. داستان این ستاره را بخوانید کسی که بدون داشتن دست راست قهرمان شد.

 

“When Pride Still Mattered: The Life of Vince Lombardi”

وینس لمباردی از افسانه های قابل احترام در دنیای فوتبال آمریکایی است. او در سن 46 سالگی، شانس هدایت یک تیم حرفه ای را به دست آورد. داستان لمباردی با پنج قهرمانی در 9 فصل همراه تیم گرین بی پاکرز می تواند درس های بسیاری برای مدیران داشته باشد.

 

 “The Game”

در این کتاب، کن درایدن کانادایی، دروازه بان هاکی، خاطرات خود را پیش از بازی و پیوستن به تیم های افسانه ای هاکی بازگو می کند.

 

 “Wooden: A Coach’s Life”

در این کتاب خواهید دید چگونه جیم وودن، مربی بسکتبال، 10 قهرمانی NCAA را در طول 12 فصل به خانه برد.

 

تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶
دسته بندی : دانستنی ها , مدیریتی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید