no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.

تبلیغات

بسیاری از عوامل بیولوژی، اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی و اقتصادی وضعیت سلامت زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. از طرفی زنان نسبت به مردان به دلایل فیزیولوژیک همانند دوران بارداری، شیردهی و نیز یائسگی شانس بیشتری برای ابتلا به بیماری ها و ناتوانیها دارند. لذا رویکردی مبتنی بر شواهد جهت مدیریت مسائل مرتبط با سلامت باروری، سلامت سالمندی بانوان، کنترل بیماری های قابل انتقال و نیز بیماری های غیر قابل انتقال در آنها احساس می شود.

از آنجا که سلامت باروري از نظر تعریف، تمام مقاطع حساس و کلیدي را در تامین سلامت اعضای خانواده بخصوص زنان و دختران از تولد تا مرگ در بر می گیرد، ششمین سمینار بین المللی سلامت زنان با تمرکز ویژه بر سلامت باروری در بانوان تنظیم شده است. چرا که کلیه اقدامات لازم در سطح پیشگیري و تشخیص زودرس در مقاطع کلیدي زندگی نظیر دوران نوجوانی، بلوغ، دوره بارداري، یائسگی و بطور کلی از تولد تا مرگ را شامل می شود.

بنابراین مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت بران شد که با برگزاری کنفرانسی بین المللی که در تاریخ ۲۶ و ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ برگزار می گردد، اساتید و صاحبنظران را گرد هم آورده، به راهکارهایی عملی جهت ارزیابی و ارتقای سلامت باروری دست یابد.

بدین وسیله از شما دعوت به عمل می آید تا بهترین تحقیقات علمی در حال انجام خود را از طریق ارائه خلاصه مقاله با “ششمین کنفرانس بین المللی سلامت زنان در ایران” به اشتراک گذاشته تا شاهد پیشرفت عمده ای در زمینه سلامت زنان در آینده باشیم.

تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید