no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.

تبلیغات

مقدمه

برگزاری همایش و سمینارهای علمی تلاشی در راستای اغناء روحیه جستجوگری و کاوشگری جامعه علمی دانشگاهی برای کسب معلومات و اطلاع از یافته های جدید در عرصه علم و دانش است . علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و رو در روی پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه های برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید .
با توجه به اهمیت فعالیت و ورزش در دوران کودکی، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ اولین همایش ورزش در کودکی را برگزار نمود که مورد استقبال جامعه دانشگاهی بخصوص متخصصان تربیت بدنی و معلمان و مربیان آموزش و پرورش قرار گرفت. از اینرو دانشگاه خوارزمی مفتخر است در دومین همایش ملی ورزش در کودکی در آذرماه ۱۳۹۶ در خدمت پژوهشگران و متخصصان عرصه فعالیت و ورزش باشد.
در این همایش همایش اعضاء هیات علمی، دانشجویان، دبیران آموزش و پرورش و مربیان مهد کودک گرد هم می آیند تا آخرین یافته های پژوهشی و ایده های خود را به اشتراک گذارند، چالشها و مشکلات حرکتی در کودکان را بررسی و در این زمینه از دیدگاهها و دانش یکدیگر جهت حل این چالشها بهره مند گردند.
کمیته علمی و اجرایی دومین همایش ملی “ورزش در کودکی” از همه عزیزان جهت شرکت در این رویداد علمی دعوت به عمل می آورد تا تازه ترین نتایج پژوهشی خود را ارائه نمایند.

اهداف

  • ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی در حوزه فعالیت بدنی و ورزش کودکان در گرایشهای فیزیولوژی ورزشی، رفتار حرکتی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، مدیریت ورزشی و بیومکانیک ورزشی
  • استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی دیگران با شرکت در کارگاه ها، جلسات و سخنرانی های علمی
  • ایجاد ارتباط علمی بین شرکت کنندگان در همایش
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید