no-img

انتخاب

انتخاب محصول مورد نظر

افزودن به سبد

افزودن محصول به سبد خرید

پرداخت وجه

اتصال به درگاه و پرداخت وجه سفارش

پردازش در سایت

پردازش سفارش شما توسط مدیران

دریافت لینک

دریافت لینک دانلود حداکثر تا 24 ساعت

اطلاعیه های سایت

  • همکاری پویا کتاب تنها با انتشارات مبانی در خصوص چاپ کتاب همکاری می کند.
  • توجه پویا کتاب خدماتی از قبیل: صفحه آرایی، طراحی روجلد، تغییر عکس‌های خانم (مناسب کردن پوشش)، مشاروه در خصوص چاپ کتاب، .... ارائه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر با مدیر سایت تماس حاصل فرمایید.
  • تخفیف عمومیبرای بهره مند شدن از تخفیف عمومی (برای نسخه های دانلودی) می توانید در زمان واریز وجه آنلاین از کد تخفیف newcustomer استفاده کنید (این کد قابلیت استفاده یک بار را فقط دارد) ؛ مبلغ تخفیف 20 هزار تومان برای خرید 50 هزار تومان به بالا می باشد.
  • درگاه پرداختفعلا در حال حاضر تنها درگاه زرین پال فعال می باشد.
  • ارسال پستیخرید در صورتی که تا ساعت 11 انجام شود همان روز ارسال خواهد شد در غیر این صورت فردا صبح ارسال می شود (مدت زمان رسیدن مرسوله پستی 2 روز (به شرطی که تعطیلی نباشد) می باشد.

تبلیغات

متن مصاحبه خانم دکتر جباری (دانشجوی سال آخر) با پروفسور جیم پری (استاد فلسفه (قبلا، دانشگاه لیدز: حال حاضر، دانشگاه چارلز پراگ) :

تشویق کردن و شعار دادن توسط جمعیت حاضر در روز مسابقه بسیار جالب و حیرت انگیز است که باعث می شود بازیکنان تلاش بیشتری در میدان رقابت بکنند و هوادار و بازیکن با هم متحد باشند.

اما، بین تشویق تیم خود و تشویق علیه تیم دیگری تفاوت وجود دارد. مثلا، وقتی بازیکن تنیس در حال زدن سرویس است هر گونه تلاش برای به هم زدن حواس او، بی احترامی به ورزش است و بیانگر نگرشی ناپسند در ورزش می باشد.

حتی شرایط بدتر از این را نیز می توان متصور شد. شعار دادن علیه تیم مقابل که ماهیت شعار ورزشی نیست بلکه نوعی توهین به شان و مقام گروه های خاصی در جامعه است. مثلاً، توهین های نژادی، قومی، و مذهبی که در جامعه می بینیم در ورزش نیز خود را نمایان می کنند. چنین چیزی غیرقابل تحمل است.

بذارین آنچه مشابه اتفاق در لیگ شما بوده است را در لیگ اسکاتلند مثال بزنم.

شعارهای مذهبی در گلاسکو ممنوع شده است. جایی که سلتیک با پیشینه کاتولیکی مقابل رنجرز پروتستانی صف آرایی می کند. طبق تدابیری که اتخاذ شده است با افراد خاطی برخورد می شود و آن ها از بودن در استادیوم محروم می شوند. همچنین، باشگاهها و بازیکنان بخاطر عدم کنترل هواداران جریمه می شوند.

اما آنچه حرف آخر من است تاکید بر این دارم که ورزش جوانمردانه نیازمند به شرایط تساوی و احترام به یکدیگر است. ماهیت دنیای ورزش بر بنیان اخلاق است به همین خاطر باید اصول اخلاقی همچون احترام، شان و عدالت حفظ شود.

تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴
دسته بندی : دانستنی ها , مدیریتی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید